K

Kanak Sharma • 5.38K Points
Tutor III Math

  • (A) Rs 25.60 per kg
  • (B) Rs 25 per kg
  • (C) Rs 23 per kg
  • (D) Rs 30 per kg
Correct Answer - Option(C)

No solution found for this question.
Add Solution and get +2 points.

You must be Logged in to update hint/solution

Discusssion

Login to discuss.

Be the first to start discuss.